Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné TV mobile - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné TV mobile:

_Jiné TV mobile

Dobrý den, Potřebuji opravit čínský mobil N99i Rozbila se mi po 3 dnech používání nabíječka na mobilní telefon N99i. Objednala jsem si už 2 nabíječky na tento telefon, ani jedna tam nejde
Popis opravy: tyto telefony neopravujeme

_Jiné TV mobile

nefunguje dotyk
Popis opravy: dotyk funguje pouze sporadicky, prava cast nejde, ale jinak jede, nejde nakalibrovat, nejsme schopni sehnat jiny

_Jiné TV mobile

po opravě 1009562 nyní nejde dotyk
Popis opravy: Oprava dotyku.

_Jiné TV mobile

mikrofon je slyšet jakoby \\\\\\\\\\\\\\\"z dálky\\\\\\\\\\\\\\\"
Popis opravy: Výměna mikrofonu.

_Jiné TV mobile

Telefon má prasklý LCD display
Popis opravy: výměna LCD

_Jiné TV mobile

Telefon má prasklý LCD display
Popis opravy:

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné TV mobile v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné TV mobile do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné TV mobile

U mobilních telefonů _Jiné TV mobile provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné TV mobile, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné TV mobile patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné TV mobile pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné TV mobile po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné TV mobile

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné TV mobile také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné TV mobile nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné TV mobile zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info