Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Treo - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Treo:

_Jiné Treo

mám palm treo 500v ,není v něm čeština,je možné předělat do češtiny.
Popis opravy: bohužel tento přístroj nezvládneme

_Jiné Treo

telefon je blokovany na ceske site
Popis opravy: firmware

_Jiné Treo

SEKNUL SE MI OS VŮBEC SE NENAČTE, TAKŽE SE DO TELEFONU NEDOSTANU, NESPOJÍ SE ANI S POČÍTAČEM. NUTNO NAHRÁT NOVÝ FIRMWARE NEJLÉPE OS 6 A VYŠŠÍ, MŮŽE BÝT I V ANGLIČTINĚ
Popis opravy: nejde přehrát software

_Jiné Treo

seká se - přehrát FW
Popis opravy: firmware

_Jiné Treo

Nejde dotyk na disp. ale disp. to není. Když se nechá týden bez baterie tak potom tak pul hodiny dotyk displeje funguje. Při připojení k PC se připojí ale nespojí se s ActiveSync.
Popis opravy: prehran novy windows mobile (nabijecka nabiji, dotyk mi jel minimalne hodinu a s active sync mi normalne synchronizuje)

_Jiné Treo

Telefon po upgrade SW nenačte vůbec systém a nespojí se s PC(minimálně win 6.0)
Popis opravy: nejde synchronizace, nelze naflashovat

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Treo v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Treo do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Treo

U mobilních telefonů _Jiné Treo provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Treo, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Treo patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Treo pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Treo po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Treo

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Treo také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Treo nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Treo zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info