Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Tomtom - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč
Výměna konektoru 600,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Tomtom:

_Jiné Tomtom

nelze nabíjet
Popis opravy: Výměna konektoru, baterie

_Jiné Tomtom

Po telefonické domluvě diagnostiku zařízení - nejde zapnout po výměně baterie - viz přiložený dopis.
Popis opravy: Diagnostika - navigace jde zapnout ale nezobrazuje LCD. pvpd. poškozený konektor od LCD na desce, neseženeme

_Jiné Tomtom

Aktualizovat mapy Slovenska, Česka, Polska.
Popis opravy: pro aktualizaci je nutné mít účet tomtom. doporučuji stáhnout do počítače aplikaci tomtom home a pomocí ní navigaci aktualizovat

_Jiné Tomtom

Po zapnuti zaznie zvucka Tomtomu, pote nabehne tabulka a dalej se nezapne, neda sa s tym nijak pracovat. V slote byla dana sim karta opacne je mozne ze bude poskodeny, otestovat.
Popis opravy: v navigaci je poškozená paměť, nejde opravit

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Tomtom v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Tomtom do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Tomtom

U mobilních telefonů _Jiné Tomtom provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Tomtom, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Tomtom patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Tomtom pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Tomtom po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Tomtom

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Tomtom také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Tomtom nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Tomtom zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info