Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Star A2000 GPS - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna syst. konektoru 400,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Star A2000 GPS:

_Jiné Star A2000 GPS

Nezobrazuje, je černý
Popis opravy: provedena výměna LCD

_Jiné Star A2000 GPS

Některé fotky na kartě se nechtějí načíst, při otevření se otevřou černé, fotky se nenačtou ani v počítači.
Popis opravy: Reklamace uznána, vzhledem k nevyřízení reklamace do 30 dnů dodavatele, bude provedeny výměna karty a přesunutí zachráněných obrázků na ni.

_Jiné Star A2000 GPS

Nabíječka je při nabíjení horká a neustále se do telefonu připojuje a odpojuje
Popis opravy: výměna nabíječky, odesláno 31.3.2017

_Jiné Star A2000 GPS

Nejde zapnout, vadné tlačítko
Popis opravy:

_Jiné Star A2000 GPS

Již od prvního použití byl zvuk z levého sluchátka slyšet velmi špatně, nyní levé sluchátko přestalo fungovat úplně. Výjimečně se stane, že ve sluchátku zapraská a následně pár hodin funguje.
Popis opravy: Provedena výměna

_Jiné Star A2000 GPS

Špatný konektor
Popis opravy: oprava syst. konektoru, nahradu sehnat nejspíše ani nepujde, podlepil jsem ho snad bude držet

_Jiné Star A2000 GPS

WINWG5Senior, měsíc starý, nabíjení přes stojánek, ve kterém je zatlačen konektor. Lze prosím u Vás objednat tento nabíjecí stojánek nebo lze nabíjet telefon nějak jinak? Děkuji.
Popis opravy: Dobry den, pro dalsi info prosim volejte na prodejnu 605 585 831

_Jiné Star A2000 GPS

telefon je po pádu, překontrolovat jestli není pouze vypadený konektor
Popis opravy: V MT již bylo neodborně zasahováno, připojení odpojeného flex kabelu od dotyku, doplnění chybějících šroubků, bez záruky.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Star A2000 GPS v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Star A2000 GPS do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Star A2000 GPS

U mobilních telefonů _Jiné Star A2000 GPS provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Star A2000 GPS, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Star A2000 GPS patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Star A2000 GPS pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Star A2000 GPS po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Star A2000 GPS

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Star A2000 GPS také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Star A2000 GPS nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Star A2000 GPS zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info