Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Sluchátka ABC - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Sluchátka ABC:

_Jiné Sluchátka ABC

U sluchátek nefunguje ovládání tlačítek hlasitosti
Popis opravy: Zákazníkovi v rámci spokojenosti budou vráceny peníze. Peníze v opravě.

_Jiné Sluchátka ABC

od počátku nehraje jedno sluchátko. Přijato 15.1.2016
Popis opravy: výměna sluchátek, odesláno českou poštou 19.1.2016

_Jiné Sluchátka ABC

Nejraje jedno ze sluchátek
Popis opravy: provedena výměna za nový kus

_Jiné Sluchátka ABC

sluchátka jsou na jedné vrchní části na dvou místech jako kdyby nařízlá, POSUDEK
Popis opravy: pokud se tato vada projevila po prodeji, je nutné ji řešit IHNED, bohužel po téměř 14 dnech, nelze toto uznat jako reklamaci

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Sluchátka ABC v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Sluchátka ABC do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Sluchátka ABC

U mobilních telefonů _Jiné Sluchátka ABC provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Sluchátka ABC, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Sluchátka ABC patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Sluchátka ABC pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Sluchátka ABC po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Sluchátka ABC

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Sluchátka ABC také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Sluchátka ABC nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Sluchátka ABC zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info