Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné SHIELD - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné SHIELD:

_Jiné SHIELD

Zařízení zobrazuje chybovou zprávu „Nesprávný e -mail a heslo“
Popis opravy: Dobrý den, pokud se jedná o Nvidia Shield TV, tak bohužel tyto zařízení neopravujeme.

_Jiné SHIELD

Dobrý den. Jedná se o tablet Nvidia Shiled K1 seriove cislo : 0421416014161006015a Baterie ma vyrazne snizenou kapacitu. Jde provest vymenu? Diky.
Popis opravy: Dobrý den, baterii nemáme skladem a nemá ji ani dodavatel, jedině ji objednat z Asie, ale vzhledem k dnešní situaci může dodání baterie trvat i měsíce.

_Jiné SHIELD

Tablet nenabijí a nelze pořádně zastrčit konektor od nabíječky. Dále nejde ani zapnout. Zákazník prosí prověřit i zapínací tlačítko.
Popis opravy: Diagnostika. Nelze spolehlivě a trvale opravit z důvodu vady na základní desce. Výměna konektoru a oživení baterie nepomohlo, tlačítko v pořádku, nulový odběr.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné SHIELD v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné SHIELD do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné SHIELD

U mobilních telefonů _Jiné SHIELD provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné SHIELD, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné SHIELD patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné SHIELD pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné SHIELD po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné SHIELD

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné SHIELD také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné SHIELD nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné SHIELD zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info