Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Reproduktor vodeodolný soudek - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek:

_Jiné Reproduktor vodeodolný soudek

Zákazník reklamuje reproduktor, protože nenabíjí.
Popis opravy: provedena výměna reproduktoru

_Jiné Reproduktor vodeodolný soudek

Přestal fungovat
Popis opravy: provedena výměna reproduktoru

_Jiné Reproduktor vodeodolný soudek

po výměně konektoru nabíjí jinak, než s původním konektorem, nenabije doplna, při nabíjení blikají jen 2 diody- původně bliká jedna, po nabití svítí a další v řadě bliká ...
Popis opravy: připojení flexu diod

_Jiné Reproduktor vodeodolný soudek

Nenabíjí se.
Popis opravy: výměna konektoru

_Jiné Reproduktor vodeodolný soudek

Po první dni přestal fungovat nelze ho zapnout
Popis opravy:

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek

U mobilních telefonů _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Reproduktor vodeodolný soudek zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info