Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Reproduktor voděodolný - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Reproduktor voděodolný:

_Jiné Reproduktor voděodolný

Zákazník reklamuje reproduktor který nejde nabít, ani zapnout
Popis opravy: Provedena výměna

_Jiné Reproduktor voděodolný

Reproduktor opět nedobijí jako v předchozí reklamaci (1759951) Zák. prosí o výměnu za jiný.
Popis opravy: reklamace je uznána, zákazníkovi vzniká nárok na výměnu

_Jiné Reproduktor voděodolný

Reproduktor se samovolně vypíná i přes to že je plně nabitý, problémy se zvukem (chrčení).
Popis opravy: Reklamace neuznána. Reproduktor testován telefonem Huawei P9. Po plném nabití, vydržel přehrávat hudbu cca 3 hodiny bez uvedených závad (chrčení).

_Jiné Reproduktor voděodolný

nenabíji, nebo po cvílce přestane
Popis opravy: provedena výměna reproduktoru

_Jiné Reproduktor voděodolný

Reproduktor má velmi malý dosah (telefon musí být přímo u něj jinak se odpojí - nejdříve začne chrastit a následně se odpojí)
Popis opravy: nelze sehnat tento produkt, vystaven opravný doklad č.21701082

_Jiné Reproduktor voděodolný

nefunguje tlačítko posun skladby <=
Popis opravy: Reklamace uznána. Vzhledem k ukončení prodeje tohoto příslušenství vzniká zákaznici nárok na vrácení peněz. Reproduktor ponechán u dodavatele.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Reproduktor voděodolný v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Reproduktor voděodolný do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Reproduktor voděodolný

U mobilních telefonů _Jiné Reproduktor voděodolný provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Reproduktor voděodolný, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Reproduktor voděodolný patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Reproduktor voděodolný pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Reproduktor voděodolný po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Reproduktor voděodolný

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Reproduktor voděodolný také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Reproduktor voděodolný nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Reproduktor voděodolný zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info