Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Reproduktor - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna systémového konektoru. 600,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Reproduktor:

_Jiné Reproduktor

Reproduktor Lamax. V nab. konektoru je poškozený pin. Požadována výměna
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

_Jiné Reproduktor

Reproduktor byl připojen na nabíječku, spadl a visel jen na šňůře. Nyní nejde nabíjet. Přijato na diagnostiku. Dále se domluvit...
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

_Jiné Reproduktor

U reproduktoru je poškozený konektor nabíjení
Popis opravy: provedena výměna nabíjecího konektoru Konektor po měsící upadl. Vráceny peníze

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Reproduktor v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Reproduktor do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Reproduktor

U mobilních telefonů _Jiné Reproduktor provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Reproduktor, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Reproduktor patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Reproduktor pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Reproduktor po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Reproduktor

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Reproduktor také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Reproduktor nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Reproduktor zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info