Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné redukce - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna Konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné redukce:

_Jiné redukce

Harddisk má mechanicky zničený konektor. Zákazník prosí opravu.
Popis opravy: Výměna systémového konektoru, oprava poškozených cest. Je potřeba opatrně kabel připojovat a odpojovat, aby nedošlo k většímu poškození cest, pak by již nebyla oprava možná.

_Jiné redukce

Nefunkční, vždy nefunguje jedno sluchátko (sluchátka odzkoušena - v pořádku)
Popis opravy: Neorigináoní redukce vzhledem k aktualizaci SW není podporována všemi modely iPhone. Z8kazník má nárok na vrácení peněz, nebo můžeme nabídnout originální redukci 1022128 Redukce Apple MMX62ZM/A lightning 8 pin na 3,5 Jack pro připojení sluchátek original za 399Kč

_Jiné redukce

Vůbec nekomunikuje
Popis opravy: Uvedená závada se neprojevila viz protokol č.710/100178

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné redukce v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné redukce do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné redukce

U mobilních telefonů _Jiné redukce provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné redukce, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné redukce patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné redukce pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné redukce po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné redukce

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné redukce také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné redukce nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné redukce zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info