Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Prestigio PAP5450 DUO - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Prestigio PAP5450 DUO:

_Jiné Prestigio PAP5450 DUO

posunutá čočka přední kamery (během práce na minulé reklamace)
Popis opravy: Dopasování krytu

_Jiné Prestigio PAP5450 DUO

telefon nenaléza WIFI,nefungují sluchátka, špatně reagující dotyk, samovolně zhasíná obrazovka (zčerná), samovlně vyskakuje a zaskakuje klávesnice
Popis opravy: výměna základní desky

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Prestigio PAP5450 DUO v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Prestigio PAP5450 DUO do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Prestigio PAP5450 DUO

U mobilních telefonů _Jiné Prestigio PAP5450 DUO provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Prestigio PAP5450 DUO, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Prestigio PAP5450 DUO patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Prestigio PAP5450 DUO pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Prestigio PAP5450 DUO po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Prestigio PAP5450 DUO

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Prestigio PAP5450 DUO také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Prestigio PAP5450 DUO nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Prestigio PAP5450 DUO zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info