Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Prestigio Multipad PMP5588 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Prestigio Multipad PMP5588:

_Jiné Prestigio Multipad PMP5588

tablet sa zapne a zobrazi sa baterka viac sa nezapne, tablet ma prasknuty lcd. Zákazník udává, že vada ,,zaseknutí,, se objevila již před ,,samovolném prasknutí lcd,,. Prosím prvotně vyřešit zaseknutí a následně informovat o ceně opravy lcd. Děkujeme
Popis opravy: Provedena nazáruční oprava výměnou prasklého LCD, výměna celého modulu, v rámci záruky přehrán FW. 17.7.214 servisem zaslán cenový návrh, který je přiložen u reklamace. Zákaznici byl oznámen telefonicky a SMS.

_Jiné Prestigio Multipad PMP5588

tablet nabíjí pouze v určité poloze při otáčení nabíječky
Popis opravy: Výměna main boardu, Výměna baterie, Výměna subboardu, Výměna jack kon., Výměna nabíječky, Přehrátí SW.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Prestigio Multipad PMP5588 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Prestigio Multipad PMP5588 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Prestigio Multipad PMP5588

U mobilních telefonů _Jiné Prestigio Multipad PMP5588 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Prestigio Multipad PMP5588, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Prestigio Multipad PMP5588 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Prestigio Multipad PMP5588 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Prestigio Multipad PMP5588 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Prestigio Multipad PMP5588

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Prestigio Multipad PMP5588 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Prestigio Multipad PMP5588 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Prestigio Multipad PMP5588 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info