Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD:

_Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD

Chtěla bych se zeptat mám rozbitý TAblet Prestigio Multipad 4pouze sklo na něm jinak celý funguje kolik by stála oprava výměna skla osmipalcoveho jsem z Havlíčkův brod děkuji za rychlou odpověď
Popis opravy: bohužel tento díl neze sehnat

_Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD

Na tabletu je v pravém dolním rohu prasklina přes třetinu displaye. Tablet funguje, ale na dotykové části funguje jen půlka displaye.
Popis opravy: dotazy na prestigio prosím na email palackeho@mobilmax.cz

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD

U mobilních telefonů _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Prestigio Multipad 8.0 HD zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info