Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Prestigio - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 500,- Kč
výměna sluchátka 400,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Prestigio:

_Jiné Prestigio

naprasklý displei u raproduktoru,a zničené tlačítko na zapínání telefonu
Popis opravy: bohužel LCD na tyto telefony nelze sehnat

_Jiné Prestigio

vadny nabijci konektor
Popis opravy: Výměna konektoru. Telefon uzamčen gestem, detailnější kontrola nebyla možná.

_Jiné Prestigio

Tablet ma poškozený konektor
Popis opravy: Výměna konektoru

_Jiné Prestigio

Telefon: Prestigio PAP5400 DUO Závada: prasklé krycí sklo displaye, jinak bez poškození a funkční - běžným užíváním se praskliny neustále zvětšují
Popis opravy: prosím kontaktovat kolegu na mailu palackeho@mobilmax.cz, je nutné domlouvat cenu a dodání dílu přímo s prestigiem

_Jiné Prestigio

Telefon ma rozbité dotykové sklo.
Popis opravy: Oprava se vzhledem k ceně nového telefonu nevyplácí. Telefon by po opravě za 1500 přišel o záruku. Za 2090kč je nový se zárukou na 2 roky.

_Jiné Prestigio

Nefunkční repáček přední!
Popis opravy: výměna sluchátka

_Jiné Prestigio

telefon značky Prestigio Multiphone PAP4500 DUO ,delší čas nelze zapnout,někdy se sám od sebe se zapne , pote se po určitém čase zasekne a vypne. Paj už nejde nějakou dobu znovu zapnout.
Popis opravy: neumíme, nutno poslat do záručního servisu

_Jiné Prestigio

Dobrý den, při zaklapávání zadního krytu jsem utrhl kablík k bočnímu ovládání hlasitosti na mobilu Prestigio MultiPhone, model PAP3400 DUO. a utržený kousek nemůžu najít....
Popis opravy: prosím kontaktovat kolegu na emailu palackeho@mobilmax.cz, je nutné se domluvit s prestigiem jestli dodají díl.

_Jiné Prestigio

Prestigio 5430, nefunkční reproduktor
Popis opravy: výměna reproduktoru 500kč

_Jiné Prestigio

telefon Prestigio pap4055 duo color white prasklý displej
Popis opravy: nutno zjistit dostupnost a cenu přímo u dodavatele, prosím o zaslání mailu s problémem na j.mizera@mobilmax.cz Prosím také o upřesnění jestli je prasklý LCD displej nebo dotykové sklíčko

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Prestigio v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Prestigio do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Prestigio

U mobilních telefonů _Jiné Prestigio provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Prestigio, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Prestigio patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Prestigio pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Prestigio po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Prestigio

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Prestigio také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Prestigio nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Prestigio zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info