Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev:

_Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev

pouzdro na mobil nesedi, tak jak by mel a se zavrenym krytem nejde prijmout hovor/´v telefonu nastaveno/ přes okenko s-view. Povede se jen obcas. Zakaznicka pozaduje vraceni penez. Cislo učtu 257941498/0300. Pouzdro pouzivane skore 3 mesiace. Sklicko je zjavne poskriabane.
Popis opravy: Reklamace neuznana. Na sklicku bola spousta malych mechanicky spusobenych vrypu, ktore muze negativne ovlivnit funkcnost dotykoveho skla. V ramci dobrych obchodnich vztahu vymenime pouzdro za nove. Narok na vraceni penez vznika az po 3 uznanych stejnych zavadach.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev

U mobilních telefonů _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Pouzdro knížka Samsung i9195 Galaxy S4 mini S-wiev zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info