Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné PocketBook - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné PocketBook:

_Jiné PocketBook

Poškozená spodní třetina displeje, stroj reaguje na zapnutí/vypnutí (tlačítko se rozsvítí atd.), ale displej nereaguje a nic se na něm neděje.
Popis opravy: Dobrý den, bohužel díl nemáme skladem a nemá ho ani náš dodavatel.

_Jiné PocketBook

prasklý display u čtečky Pocketbook 632 Touch HD
Popis opravy: Dobrý den, bohužel na tento tablet nemáme náhradní díly a nemá jej ani náš dodavatel.

_Jiné PocketBook

Slabá vydrž baterie
Popis opravy: Neseženeme díl!

_Jiné PocketBook

Pocket Book, po nainstalování aktualizace dochází po vypnutí přístroje ke ztrátě stažené knihy v období po aktualizaci, předešlé zůstávají. Děkuji za info.
Popis opravy: nový sw 500Kč, záleží ale na konkrétním modelu jestli pro něj budeme mít software

_Jiné PocketBook

PocketBook se nepoužíval asi 6 měs. a nyní nelze zapnout ani nabít
Popis opravy: chyba na desce, neřešitelné

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné PocketBook v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné PocketBook do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné PocketBook

U mobilních telefonů _Jiné PocketBook provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné PocketBook, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné PocketBook patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné PocketBook pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné PocketBook po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné PocketBook

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné PocketBook také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné PocketBook nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné PocketBook zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info