Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Parrot MINIKIT - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Parrot MINIKIT:

_Jiné Parrot MINIKIT

handsfreee nejde zapnout, předtím se neukládal telefonní seznam
Popis opravy: V pondělí 18.2.2013 bylo domluveno prodloužení reklamace do 22.2.2013. HF testována na preodejně, bez závady, přesto sjme odeslali na posouzení servisu: Opakovaně zkoušeno, závada se neprojevila. Aktualizace sw na 1.23. Protokol CPA 710-130189-13

_Jiné Parrot MINIKIT

HF nejde zapnout, pravděpodobně utržené startovací tlačítko
Popis opravy: Připájení utrženého tlačítka.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Parrot MINIKIT v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Parrot MINIKIT do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Parrot MINIKIT

U mobilních telefonů _Jiné Parrot MINIKIT provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Parrot MINIKIT, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Parrot MINIKIT patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Parrot MINIKIT pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Parrot MINIKIT po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Parrot MINIKIT

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Parrot MINIKIT také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Parrot MINIKIT nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Parrot MINIKIT zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info