Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Palm Treo 750 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Palm Treo 750:

_Jiné Palm Treo 750

zálohovat data na CD. telefon politý omáčkou, nefunguje řada kláves qwertyui. v případě ztráty dat nahrát zálohu zpět
Popis opravy: vyčištěna oxidace na zákl. desce. K opravě klávesnice nutná výměna, pokud bude zákaznice mít zájem o výměnu (700kč), objednáme ze zahraničí a poté vyměníme.

_Jiné Palm Treo 750

telefon je blokovany
Popis opravy: odblokovani + cestina

_Jiné Palm Treo 750

Telefonu jde pouze polovina klávesnice a šipka doleva,BT odesílá ale nepříjmá,nejde vytvánění
Popis opravy: oprava repro , výměna klavesnice

_Jiné Palm Treo 750

Telefonu špatně funguje mikrofon
Popis opravy: výměna mikrofonu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Palm Treo 750 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Palm Treo 750 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Palm Treo 750

U mobilních telefonů _Jiné Palm Treo 750 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Palm Treo 750, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Palm Treo 750 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Palm Treo 750 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Palm Treo 750 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Palm Treo 750

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Palm Treo 750 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Palm Treo 750 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Palm Treo 750 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info