Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Oukitel K6000 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč
vymena mikrofonu 500,- Kč
Výměna Konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Oukitel K6000 :

_Jiné Oukitel K6000

Dobrý den.Mám tento telefon (3 roky) a nejde mě nabít.Začalo to dlouhým a pomalím nabíjením.Koupil jsem novou nabíječku, ale vní to není,neboť jiné telefony se bez problému nabijí.Pak byl nabit třeba
Popis opravy: Dobrý den, nejspíš bude vady v systémovém konektoru na základní desce, výměna konektoru u nás vyjde na 500kč. Může taky jít o vadu baterie, to pak vyjde na 1000kč s tím že se musí baterie objednat od dodavatele, takže oprava pak potrvá o to déle.

_Jiné Oukitel K6000

Telefon u nás na výměně nabíjecího konektoru a opět nenabijí. Zákazník prosí o kontrolu baterie a případnou výměnu nab. konektoru který dodal sám.
Popis opravy: Výměna za dodaný díl. Na daný díl již se nevztahuje záruka.

_Jiné Oukitel K6000

nenabíjí
Popis opravy: Výměna Konektoru

_Jiné Oukitel K6000

Nejde volat, psát SMS. Nahrátí IMEI do telefonu.
Popis opravy: Oprava IMEI, odzkoušeno vše ok

_Jiné Oukitel K6000

U telefonu nefunguje mikrofon
Popis opravy: vymena mikrofonu

_Jiné Oukitel K6000

Při zapnutí navigace zvolím trasu odkud kam,nabídnou se mi požnosti kudy,zvolím trasu,ale navigace mě nenajde a nic se neděje.
Popis opravy: chyba na desce, neřešitelné

_Jiné Oukitel K6000

U telefonu je opět zaseklé tlačítko, naběhne pouze na bootovací režim
Popis opravy: oprava krytu

_Jiné Oukitel K6000

Nefunguje tlačítko volume a nyní naskočí jen do recovery nabídky.
Popis opravy: narovnání prohlého bočního krytu

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Oukitel K6000 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Oukitel K6000 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Oukitel K6000

U mobilních telefonů _Jiné Oukitel K6000 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Oukitel K6000 , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Oukitel K6000 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Oukitel K6000 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Oukitel K6000 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Oukitel K6000

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Oukitel K6000 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Oukitel K6000 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Oukitel K6000 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info