Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Oukitel K10000 Max - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Oukitel K10000 Max:

_Jiné Oukitel K10000 Max

Dobrý den. Mám mobilní tel. OUKITEL K10000 MAX s rozbitým dotykovým displejem. Byla by v rámci vašeho servisu možná jeho výměna? Dále prosím předem o zaslání předběžného rozpočtu nákladů na opravu za práci a materiál.
Popis opravy: Dobrý den, bohužel tento díl se obtížně shání, poptám se u kolegy co má na starosti objednávání dílů a dal bych Vám vědět mailem. Nejspíš však bude možné díl objednat pouze z Asie a tím pádem bude delší i doba dodání.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Oukitel K10000 Max v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Oukitel K10000 Max do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Oukitel K10000 Max

U mobilních telefonů _Jiné Oukitel K10000 Max provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Oukitel K10000 Max, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Oukitel K10000 Max patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Oukitel K10000 Max pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Oukitel K10000 Max po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Oukitel K10000 Max

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Oukitel K10000 Max také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Oukitel K10000 Max nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Oukitel K10000 Max zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info