Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné OUKITEL K10000 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné OUKITEL K10000:

_Jiné OUKITEL K10000

Telefon po nárazu hlásil problém s baterií, vypnut a už nenastartoval
Popis opravy: Diagnostika, vadna v nabíjecí části, nutná výměna desky, neseženeme

_Jiné OUKITEL K10000

Na telefonu je prasklý display a po obvodě dobře nedosedá do krytu.
Popis opravy: neseženeme díl

_Jiné OUKITEL K10000

telefon nedobíjí
Popis opravy: Diagnostika - do telefonu již bylo neodborně zasahováno, špatně přilepená baterie, pod baterií skříplý kovový pin který roztrhal flex kabel dobíjení. Tento díl bohužel neseženeme. odesláno PPL 23.6.2017

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné OUKITEL K10000 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné OUKITEL K10000 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné OUKITEL K10000

U mobilních telefonů _Jiné OUKITEL K10000 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné OUKITEL K10000, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné OUKITEL K10000 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné OUKITEL K10000 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné OUKITEL K10000 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné OUKITEL K10000

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné OUKITEL K10000 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné OUKITEL K10000 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné OUKITEL K10000 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info