Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné OnePlus 8T - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

nový sw 700,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné OnePlus 8T:

_Jiné OnePlus 8T

One Plue 8T. V mt je nahrána betaverze androidu 11. Oficiální cestou se zákazníkovi nedaří nahrát zpět klasický android 11. Požadováno nahrání androidu 11 pro tento model. Není potřeba zálohovat data v mt.
Popis opravy: Odstraneni beta verze a flash nejnovejsiho stabilniho firmware.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné OnePlus 8T v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné OnePlus 8T do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné OnePlus 8T

U mobilních telefonů _Jiné OnePlus 8T provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné OnePlus 8T, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné OnePlus 8T patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné OnePlus 8T pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné OnePlus 8T po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné OnePlus 8T

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné OnePlus 8T také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné OnePlus 8T nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné OnePlus 8T zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info