Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné One Plus 6 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna baterie. POUZE PRACE 400,- Kč
Výmena lcd modulu 800,- Kč
výměna zadního krytu 400,- Kč
Odblokování hesla a účtu Google. 700,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné One Plus 6:

_Jiné One Plus 6

výměna zadního krytu baterie
Popis opravy: Výměna zadního krytu.

_Jiné One Plus 6

Oneplus 7 pro. Dopsat IMEI. Mt blokován heslem a nejspíš i google účtem.
Popis opravy: Odblokování hesla a účtu Google.

_Jiné One Plus 6

Prasklý LCD, rozbitý zadní kryt
Popis opravy: Výměna dotykové plochy s LCD, baterie a zadního krytu. Nelze kompletně otestovat z důvodu nedodání správného hesla.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné One Plus 6 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné One Plus 6 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné One Plus 6

U mobilních telefonů _Jiné One Plus 6 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné One Plus 6, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné One Plus 6 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné One Plus 6 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné One Plus 6 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné One Plus 6

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné One Plus 6 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné One Plus 6 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné One Plus 6 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info