Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné One Plus 1 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Oprava kontaktů flex kabelu bočních tlačítek. 500,- Kč
Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné One Plus 1:

_Jiné One Plus 1

Mt nejde zapnout. Indikuje nabíjení, ale nejde spustit. Nejspíš vadné spínací tlačítko. Ale mt se ani nerozsvítí. Přijato na diagnostiku. Dále se domluvit se zákazníkem.
Popis opravy: Oprava kontaktů flex kabelu bočních tlačítek.

_Jiné One Plus 1

OnePlus X. Dopsat IMEI. Mt nyní nejede a nereaguje ani na nabíjení. Před tímto problémem se mt jen neustále restartoval. Nejspíš vadný sw/baterie. Přijato na diagnostiku, dále se domluvit se zákazníkem.
Popis opravy: Zadna zavada nezjistena. Telefon nabiji jak ma, baterie v poradku, zadne znamky oxidace nebo poskozeni. Doporucujeme si zkontrolovat nabijecku.

_Jiné One Plus 1

Nefunkční tlačítko on/off. Telefon se aktivuje jen dvojtým poklepáním.
Popis opravy: Oprava kontaktů flex kabelu bočních tlačítek.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné One Plus 1 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné One Plus 1 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné One Plus 1

U mobilních telefonů _Jiné One Plus 1 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné One Plus 1, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné One Plus 1 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné One Plus 1 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné One Plus 1 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné One Plus 1

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné One Plus 1 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné One Plus 1 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné One Plus 1 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info