Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Nvidia Shield - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 500,- Kč
nový sw 500,- Kč
Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Nvidia Shield:

_Jiné Nvidia Shield

Nelze nabít ani zapnout.
Popis opravy: Zjištěna vada baterie (nafouknutá), systémový konektor v pořádku. Nelze opravit z důvodu nedostupnosti náhradního dílu. Diagnostika.

_Jiné Nvidia Shield

Nenabiji
Popis opravy: Dobrý den, bohužel na toto zařízení nemáme náhradní díly a nemá je ani náš dodavatel.

_Jiné Nvidia Shield

K1 Po zapnutí naběhne jen logo výrobce a dál nic. Zařízení mohlo být v minulosti rootlé.
Popis opravy: nový, oficialni software

_Jiné Nvidia Shield

Model: Schield Tablet K1 Prudce klesá kapacita baterie. Při spuštění se tablet zapínal mnohem rychleji, než nyní. Spuštění trvá o dost déle.
Popis opravy: Výměna baterie nepomohla, kontrola základní desky (bez oxidace, poškození), baterie se rychle vybíjí, zkoušeno i obnovení továrního nastavení (záloha a obnova dat), také nepomohlo. Nelze spolehlivě a trvale opravit z důvodu vady základní desky (zvýšený odběr).

_Jiné Nvidia Shield

Starému tabletu přendána baterie z nového, stále nedobíjí, zkontrolovat konektor, případně vyměnit
Popis opravy: Výměna konektoru

_Jiné Nvidia Shield

nenabíjí
Popis opravy: Výměna konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Nvidia Shield v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Nvidia Shield do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Nvidia Shield

U mobilních telefonů _Jiné Nvidia Shield provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Nvidia Shield, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Nvidia Shield patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Nvidia Shield pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Nvidia Shield po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Nvidia Shield

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Nvidia Shield také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Nvidia Shield nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Nvidia Shield zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info