Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Next book - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 600,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Next book:

_Jiné Next book

Tablet nenabijí před necelým rokem u nás na výměně konektoru
Popis opravy: Výměna konektoru

_Jiné Next book

Nejde nabíjení
Popis opravy: Výměna konektoru

_Jiné Next book

Nenabíjí se.
Popis opravy: Výměna konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Next book v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Next book do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Next book

U mobilních telefonů _Jiné Next book provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Next book, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Next book patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Next book pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Next book po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Next book

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Next book také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Next book nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Next book zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info