Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Navitel F150 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Navitel F150:

_Jiné Navitel F150

Při pokusu o výměnu navigace zákazníkovi bylo zjištěno u této několik závad: Zaseklá v boot loopu, extrahuje si data a nainstaluje se. Poté se vypne a při následovném pokusu o spuštění chce instalovat znovu. nenaběhne menu navigace. Navigace je nová, nepoužitá- požadujeme výměnu přístroje
Popis opravy: V navigaci byla zapomenuta karta, která způsobovala opětovnou instalaci

_Jiné Navitel F150

V navigaci nešla nastavit adresa, na klávesnici nešlo spustit zadávání písmen a byla zaseknutá na za dávání čísel. Nepomohl ani hard reset prováděný na prodejně při převzetí do reklamace. Zákazník požaduje vrácení peněz.
Popis opravy: obnovení nastavení, vymazání osobních dat

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Navitel F150 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Navitel F150 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Navitel F150

U mobilních telefonů _Jiné Navitel F150 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Navitel F150, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Navitel F150 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Navitel F150 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Navitel F150 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Navitel F150

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Navitel F150 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Navitel F150 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Navitel F150 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info