Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Mobiola MB150 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Mobiola MB150:

_Jiné Mobiola MB150

Pri telefonim hovoru si ostatni stezuji, ze me neslysi a spatne rozumi. V telefonu se oziva skripani a divne zvuky.
Popis opravy: Oprava provedena výměnou telefonní jednotky, nové imei: 352643059745704

_Jiné Mobiola MB150

Při zamčeném telefonu se v pouzdru samovolně vytočí tísňové volání. Dále je slabý podsvit bočních písmen. Zákaznice požaduje vrácení peněz.
Popis opravy: zákazník nemá nárok na odstoupení od KS. V pouzdru samovolně vytáčí tísňové volání, se neprojevilo. (Tísňové volání při zablokování klávesnice je u všech telefonů nastaveno z bezpečnostních důvodů). Slabý podsvit bočních písmen je vlastnost telefonu, ne vada. protokol ATC Mobile 6110160340

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Mobiola MB150 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Mobiola MB150 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Mobiola MB150

U mobilních telefonů _Jiné Mobiola MB150 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Mobiola MB150, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Mobiola MB150 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Mobiola MB150 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Mobiola MB150 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Mobiola MB150

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Mobiola MB150 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Mobiola MB150 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Mobiola MB150 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info