Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Mio C720 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

nový sw 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Mio C720:

_Jiné Mio C720

nejde gps, vyžaduje restart. Přijato po domluvě s techniky, cca před týdnem. všechny ostatní funkce OK,
Popis opravy: přehrání firmwaru a map

_Jiné Mio C720

nefunguje dotyk, pokud by sa to podarilo opravit treba tam dat novu baterku a informovat zakaznika o cene
Popis opravy: výměna dotyku (1500Kč) a baterie (300Kč)

_Jiné Mio C720

výměna LCD
Popis opravy: výměna LCD

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Mio C720 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Mio C720 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Mio C720

U mobilních telefonů _Jiné Mio C720 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Mio C720, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Mio C720 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Mio C720 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Mio C720 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Mio C720

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Mio C720 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Mio C720 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Mio C720 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info