Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM:

_Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM

Špatně zobrazuje, mizí řádky, barvy.
Popis opravy: lcd, testován v jiné nokii n95, v pořádku. Pokud mizí řádky, nmění se barvy, nebo je nař. část displeje zrnitá, bude s největší pravděpodobností vadný flex kabel spojující výsuvnou část telefonu, bylo by dobré přijmout a oitestovat s telefonem zákazníka. POkud by byl b)´vadný flex kabel, můžeme opravit a displej vzít zpět.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM

U mobilních telefonů _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD displej Nokia N95 náhrada OEM zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info