Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý:

_Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý

Zákazník reklamuje díl, který je po zapojení flex kabelů nefunkční. ''Display jako takový funguje, ale nerozsvítí se.''
Popis opravy: Provedena výměna LCD panelu.

_Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý

Zákazník reklamuje LCD display, který je nefunkční a žádá vrácení peněz, objednal si nový díl.
Popis opravy: Reklamace není uznána. Na LCD se nachází zbytky lepidla, taktéž se nachází na samotném flex kabelu. V horní části je téměř celý flex odlepený. Způsobeno nesprávnou neodbornou montáží Díl je nutné zaslat k reklamaci bez zbytků lepidla, očištěný. Díl se má nejdříve vyzkoušet- po zacvaknutí a nasunutí konektorů a po odzkoušení teprve lepit !!! odesláno zásilkovnou 7.2.2018

_Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý

Zákazník reklamuje LCD display, u kterého se samovolně mačká dotyk.
Popis opravy: zákazníkovi byl vystaven opravný daňový doklad 11708402.

_Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý

Zákazník žádá o odstoupení od kupní smlouvy, bohužel z displeje je odlepena ochranná fólie a na zadní straně v horní a dolní části displeje zbytky lepidla. Po telefonickém hovoru domluveno zaslání na reklamaci.
Popis opravy: zákazníkovi byl vystaven ODD 11707003 ze dne 23.8.2017

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý

U mobilních telefonů _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display Xiaomi Redmi Note 4 Global bílý zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info