Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display Samsung J510 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display Samsung J510 :

_Jiné LCD display Samsung J510

Display chvíli fungoval a následně se objevily hvězdičky a nefungoval a nyní vůbec nefungoval
Popis opravy: Reklamace zamítnuta z důvodu zasažení neznámou látkou na flexu i po celém disp.. Pro uznání záruky nutno dodat doklad o instalaci disp. originálním servisem firmy Samsung. Na dílu i na eshopu upozornění : Náhradní náhradní díl pro mobilní telefon Samsung J510 Galaxy J5 2016. Doporučujeme pouze montáž oficiálním servisem Samsung nebo v našem servisním středisku. V případě nedodržení nelze vzniklé vady reklamovat, hrozí riziko porušení záručních podmínek. Funkčnost dílu otestujte před montáží / odlepením krycích folií.

_Jiné LCD display Samsung J510

Zákazník reklamuje nefunkční display
Popis opravy: Reklamace neuznána, uvedená závada se neprojevila. Test LCD V POŘÁDKU.

_Jiné LCD display Samsung J510

Zákazník reklamuje prasklý LCD, kdy mu pošt zamítla reklamaci poškozené zásilky. K reklamaci přijato 27.2.2017. LCD byl převzat zákazníkem 28.11.2017, reklamována na české poště 29.11.2017. mezitím byl objednán stejným zákazníkem LCD bílý a to 29.11.2017
Popis opravy: ze strany české pošty nedošlo k porušení a poničení zásilky. Zásilka byla i dle vyjádření dostatečně zabalena a chráněna tak, aby nedošlo k poškození během přepravy. před samostným balením a odesláním zboží, je zboží kontrolováno, zda není nijak poškozeno. LCD nám došel až po 2 měsících od ukončení reklamace s českou poštou a nese jasné známky montáže do zařízení (odlepená vrchní folie a zadní folie, po obvodu LCD jsou nečistoty a pod nalepenou zadní folií taktéž. Je vyloučeno, abychom díl v tomto stavu zákazníkovi odesílali. Z tohoto důvodu je reklamace neuznána.

_Jiné LCD display Samsung J510

Zákazník reklamuje display, který nefunguje a neodpovídá konektor zapojení.
Popis opravy:

_Jiné LCD display Samsung J510

Display po třech týdnech od instalace začal zhasínat a problikávat (nejčastěji při stisku jeho horní části u fotoaparátu s bleskem). Většinou se na displeji již nic nezobrazí a je potřeba restartovat telefon. Dotyková plocha reaguje, i když displej nic nezobrazuje.
Popis opravy: Před montáží prosíme otestovat funkčnost displeje, dané díly jsou určeny pouze pro odborné servisy. Provedena výměna.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display Samsung J510 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display Samsung J510 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display Samsung J510

U mobilních telefonů _Jiné LCD display Samsung J510 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display Samsung J510 , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display Samsung J510 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display Samsung J510 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display Samsung J510 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display Samsung J510

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display Samsung J510 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display Samsung J510 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display Samsung J510 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info