Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power:

_Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power

Zákaznice reklamuje díl, který je nefunkční. Odzkoušeno v servisním středisku (viz. přiložené vyjádření) Zákaznice žádá vrácení peněz.
Popis opravy: Reklamace neuznána, závada neshledána, test OK. Nárok na vrácení peněz nevzniká. Zboží bude odesláno PPL zpět

_Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power

Zákazník reklamuje díl, kterému po připojení nefunguje dotyk a rámeček na levé straně je uvolněný.
Popis opravy: provedena výměna

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power

U mobilních telefonů _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display Lenovo K6 / K6 Power zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info