Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

reset kodu 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM:

_Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM

Zákazník reklamuje díl, který po montáži fungoval 10 dnů a následně se objevily fialové pruhy a už se nerozsvítil.
Popis opravy: reklamace je uznána, provedeny výměna nového LCD

_Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM

Zákazník reklamuje díl, u kterého si všimnul koroze na kovovém obalu flex kabelu. Díl po namontování fungoval a po jednom dni začal vykazovat známky poruchy - vrchní část displeje přestala reagovat a spodní část přeskakuje. Po každém restartu chvíli funguje a pak začne blbnout.
Popis opravy: Reklamace je uznána, provedeny výměna za nový díl.

_Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM

Zákazník reklamuje display u kterého se při odlepení zadní fólie odlepí i černá vrstva displeje
Popis opravy: Provedena výměna LCD modulu. Odesláno přes ZÁSILKOVNU 8.9.2017 spolu s reklamací 1761372

_Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM

Zákazník žádá odblok.
Popis opravy: odblok hesla

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM

U mobilních telefonů _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display iPhone 5S bílý OEM zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info