Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display iPhone 5 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display iPhone 5:

_Jiné LCD display iPhone 5

vrácení zboží
Popis opravy: Vystaven ODD 11902457

_Jiné LCD display iPhone 5

Po připojení se objeví na displayi pás
Popis opravy: vystaven ODD 11804746

_Jiné LCD display iPhone 5

Zákazník reklamuje díl, u kterého je v horní levé části vada displeje a proto díl nefunguje. Zákazník žádá výměnu, nebo vrácení peněz.
Popis opravy: Reklamace je zamítnuta z důvodu neodborné montáže. Navíc z dílu jsou odlepeny obě ochranné fólie, přitom je každý díl před odesláním kontrolován a označen štítkem s upozorněním ohledně odlepení daných fólií. Uvedená vada v horní levé části dipleje je způsobena mechanickým poškozením. Na zadní straně v pravém horním rohu je v LCD displeji díra po šroubku (daný problém nastane použitím delšího šroubku při montáži, tím se provrtáte až do displeje). Z toho důvodu LCD displej nefunguje.

_Jiné LCD display iPhone 5

Zákaznice vrací díl, který byl chybně objednán a následně byl vyměněn za LCD display iPhone SE na prodejně v Uherském Hradišti
Popis opravy: díl vrácen použitý (stržená ochranná folie ze zadní strany displeje), na díl byly velmi neodborně namontovány další části telefonu (krycí plech, flex sluchátka, flex home buttonu) a to se zpřeházenými šroubky, 2 šroubky chybí, montované díly vůbec neseděly díky odlišnému modelu telefonu. Jeden z prohozených šroubků byl prošroubovaný až do displeje, díky čemuž je díl mechanicky poškzený (displej testován na správném telefonu a je funkční, není ale prodejný)

_Jiné LCD display iPhone 5

Zákazník zaslal díl s formulářem na odstoupení od kupní smlouvy.
Popis opravy: Odstoupení od kupní smlouvy se zamítá, jelikož na zadní straně dílu chybí ochranná fólie a zadní část je poškrábaná. Na krabičce je nalepený štítek s upozorněním, že před montáží a odlepením ochranných fólií je zapotřebí díl odzkoušet. Tato zkouška se provádí připojením flex kabelů na základovou desku a proto není nutné z dílu odstraňovat ochranné fólie! Takto znehodnocený díl nemůžeme vydávat jako nový.

_Jiné LCD display iPhone 5

Zákazník reklamuje díl, na kterém se po připojení zobrazí po levém okraji široký svislý pruh.
Popis opravy: Reklamace je uznána, provedeny výměna za nový díl.

_Jiné LCD display iPhone 5

U telefonu přestal náhle fungovat LCD, nic nezobrazuje
Popis opravy: reklamace je uznána, provedena výměna LCD.

_Jiné LCD display iPhone 5

Display po připojení k telefonu vůbec nic nezobrazuje
Popis opravy: závada se neprojevila.

_Jiné LCD display iPhone 5

Zákaznice reklamuje display, který přestal zobrazovat, jde pouze podsvícení. Zákaznice žádá náhradu tvrzeného skla, které je na displeji nalepeno.
Popis opravy: Provedena výměna LCD modulu a výměna tvrzeného skla. Odesláno PPL 22.6.2017

_Jiné LCD display iPhone 5

displej se vůbec po zapojení nerozsvítil a vůbec nereagoval přední folie byla odlepená má zkroucené flexy a bylo vloženo do telefonu
Popis opravy: provedena výměna LCD

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display iPhone 5 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display iPhone 5 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display iPhone 5

U mobilních telefonů _Jiné LCD display iPhone 5 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display iPhone 5, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display iPhone 5 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display iPhone 5 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display iPhone 5 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display iPhone 5

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display iPhone 5 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display iPhone 5 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display iPhone 5 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info