Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017:

_Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017

Zákazník reklamuje díl, u kterého byl zjištěn při zkoušení nefunkční dotyk.
Popis opravy: Provedena výměna za nový díl

_Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017

Zákazník reklamuje díl, který se po připojení ani nerozsvítí.
Popis opravy: Reklamace je uznána. Provedena výměna LCD.

_Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017

Po připojení díl vůbec nereaguje.
Popis opravy: Provedena výměna za nový díl

_Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017

Zákazník žádá o výměnu displeje za model Huawei P9 Lite z důvodu chybného objednání.
Popis opravy: Žádost o výměnu musíme zamítnout, jelikož je viditelné, že se zákazní pokoušel díl namontovat. V horní části je skoro po celé ploše utržená vrstva dotykové fólie a na spodní hraně je narušená. Pro výměnu, či vrácení je zapotřebí díl zaslat nepoškozený. V takovém stavu díl nemůžeme přijmout a vydávat ho jako nový. V příloze přikládám fotografie přijatého dílu.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017

U mobilních telefonů _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display Huawei P9 Lite 2017 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info