Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display Huawei P8 Lite :

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Display po připojení problikává, případně hned zhasíná
Popis opravy: Reklamace je uznána. bude vystaven Opravný daňový doklad. Čeká se na zaslání čísla účtu, kam budou peníze vráceny.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje díl, u kterého přestala fungovat dotyková plocha. Po zapnutí telefonu reaguje dokud nezhasne display, potom už nereaguje na dotyk a telefon nelze ovládat.
Popis opravy: Reklamace zamítnuta, jelikož konkrétní díl nebyl zakoupen u nás. Na zadní straně je razítko dodavatele PT mobil, od kterého díly neodebíráme a bublinkový obal se štítkem je jiný, než dostáváme od našeho dodavatele.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje díl, který po připojení k desce nefunguje
Popis opravy: Provedena výměna za nový díl

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje díl, který po připojení nic nezobrazuje a pokud ano, tak po pár vteřinách zhasne.
Popis opravy: Nefunkčnost dílu je způsobena neodbornou montáží. Z toho důvodu je reklamace zamítnuta. Na flex kabelu podsvitu displeje je odlepena izolace kontaktů. To způsobuje zkrat displeje (uvedenou závadu). Navíc byly z dílu odlepeny obě ochranné fólie a zadní strana je poškrábaná. Na krabičce je nalepen štítek s upozorněním, že před montáží a odlepením ochranných fólií je díl zapotřebí odzkoušet! Tato zkouška se provádí připojením flex kabelů na základovou desku telefonu a není nutné fólie odstraňovat!

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje díl, který nechal měnit v servisním středisku, podle test je díl vadný, nereaguje korektně na dotykové povely.
Popis opravy: Zákazníkovi budou vráceny peníze na účet.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje díl, který při vyzkoušení fungoval normálně a po dvou dnech od montáže začal problikávat.
Popis opravy: Reklamace je uznána, provedeny výměna LCD panelu.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje díl, který po montáži zobrazoval pruhy. Dotyk funguje, pouze obraz ne.
Popis opravy: Reklamace byla zamítnuta z důvodu mechanického poškození dílu. V horní zadní části je LCD nalomený (viz. přiložené fotografie). Díly jsou před odesláním vizuálně kontrolovány a označeny upozorněním, že díl musí být otestován před montáží a odlepením fólií. Každý zkušený technik ví, že jsou díly nejprve potřeba testovat připojením flex kabelů, následně mohou být montovány do přístroje.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje display, který zamrzá a občas nereaguje na dotyk.
Popis opravy: reklamace je uznána, zákazníkovi bude vystaven opravný daňový doklad a částka bude vrácena do 14 dnů na účet.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje díl, který se po připojení rozsvítil a vypadal v pořádku. Po následné instalaci a odstranění fólií zjištěna nereagující plocha, která je cca 2cm nad tlačítkem home button. Plocha nereagující, nebo špatně reagující na dotyk.
Popis opravy: Vystaven opravný doklad 11710481 22.12.2017

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje díl, který je nefunkční a odlepuje se z rámečku.
Popis opravy: Reklamace neuznána z důvodu mechanického poškození. Díl je ve na spodní levé hraně prasklý (po pádu), to zapříčinilo odlepování z rámečku a následnou nefunkčnost dotyku.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje nefunkční display, na kterém se po měsíci běžného používání začaly objevovat modré pruhy a rozmazává se.
Popis opravy: provedena výměna

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje díl, který po připojení zobrazuje čáry přes display. S původním dílem telefon zobrazuje správně.
Popis opravy: provedena výměna

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje LCD display, na kterém se po připojení zobrazí pruhy. Po připojení původního LCD funguje normálně. Zákazník žádá vrácení peněz na účet 2501274463/2010
Popis opravy: Reklamace je uznána, zákazníkovi byl vystaven opravný daňový doklad 81703547. Peníze za vrácené zboží budou odeslány do 14 dnů na účet.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje LCD panel, který po připojení k základové desce chvilku zobrazuje správně a po 30-ti vteřinách začne zobrazovat čáry, pruhy a mizí barvy, až úplně zčerná. Uprostřed displeje má mrtvé pixely (bílé kolečko/flíček).
Popis opravy: provedena výměna LCD

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje LCD display, u kterého je vadné dotykové sklo. Závada se neprojeví ihned, až po nějaké době používání začne díl špatně reagovat a reaguje v jiném místě, než se stiskává. Po restartování telefonu chvíli funguje normálně, následně začne vykazovat stejnou závadu.
Popis opravy: provedena výměna LCD. Odesláno 10.10.2017 PPL

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník vrací LCD display, u kterého mizí barvy na displeji a žádá vrácení peněz.
Popis opravy: reklamace je uznána. Zákazníkovi vzniká nárok na vrácení kupní částky.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje LCD display který po připojení zobrazuje jen čáry.
Popis opravy: provedena výměna LCD, odesláno spolu s reklamací 1761371 přes Zásilkovnu.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Zákazník reklamuje display u kterého nefunguje dotyková vrstva
Popis opravy: Reklamace neuznána - uvedená závada se neprojevila.

_Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Lcd občas samovolně detekuje stisknutí.
Popis opravy: reklamace ja zamítnuta. Tento díl nepochází od naší společnosti. Odesláno PPL zpět 7.6.2017 za cenu dobírky 119 Kč ( náklady na poštovné).

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display Huawei P8 Lite v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display Huawei P8 Lite do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display Huawei P8 Lite

U mobilních telefonů _Jiné LCD display Huawei P8 Lite provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display Huawei P8 Lite , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display Huawei P8 Lite patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display Huawei P8 Lite pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display Huawei P8 Lite po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display Huawei P8 Lite

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display Huawei P8 Lite také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display Huawei P8 Lite nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display Huawei P8 Lite zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info