Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM:

_Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM

Opakovaná reklamace, zákazník prý nezavinil mechanické poškození (díra v zadní horní části displeje) - udává, že pouze připojil LCD displej k telefonu a po připojení nefungoval.
Popis opravy: Reklamace není uznána. Viz vyjádření v předchozím protokolu. Veškeré díly jsou před odesláním vizuálně kontrolovány, tudíž nemohlo dojít z naší strany k vydání vadného dílu.

_Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM

display nefunguje - prověřit
Popis opravy: Reklamace neuznána z důvodu mechanického poškození displeje. V zadní horní části je v LCD díra.

_Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM

Zákazník reklamuje LCD display, u kterého po připojení kmitá display a zrní.
Popis opravy: Závada uvedená zákazníkem se neprojevila, přesto provedena preventivně výměna dílu

_Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM

nzobrauí se
Popis opravy: výměna lcd

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM

U mobilních telefonů _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné LCD display Apple iPhone SE bílý OEM zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info