Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Kindle - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 200,- Kč
Výměna systémového konektoru. 600,- Kč
Obnova software 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Kindle:

_Jiné Kindle

Tablet včera s problémem : (Není možné do čtečky nahrát e-knihu. Začalo dělat z ničeho nic. Možnost špatného sw, případně jiného problému. Přijato na diagnostiku a problém s sw - možno přehrát.) Stále nefunguje a nelze knihy nahrát přes server Ebux.cz a na Amazon je zákaznice přihlášena. Zákaznice zašle přihlašovací údaje.
Popis opravy: Zakaznice kontaktovana telefonicky. Vsechno vyreseno.

_Jiné Kindle

Není možné do čtečky nahrát e-knihu. Začalo dělat z ničeho nic. Možnost špatného sw, případně jiného problému. Přijato na diagnostiku a problém s sw - možno přehrát. Dále se domluvit.
Popis opravy: Obnova software do tovarniho nastaveni. Vyzkouseno nekolik knih - pridani z PC anebo stahnuti zo store.

_Jiné Kindle

Kindle opět nenabijí chvilku svítí dioda pak se zhasne. Dále se čtečka zasekává a nejede taky zapnout.
Popis opravy: Nespňuje záruční podmínky, zjištěna oxidace uvnitř zařízení a poprasknaný LCD (v dolní části u prasklin plastového krytu), samotný konektor v pořádku. Nejde spolehlivě a trvale opravit z důvodu oxidace a mechanického poškození.

_Jiné Kindle

Zařízení se nedobíjí. Nejspíš vadný konektor.
Popis opravy: Výměna systémového konektoru.

_Jiné Kindle

Čtečka po zapojení do počítače jen nabijí. Nezobrazí se pro přenos souborů v PC.
Popis opravy: Výměna systémového konektoru, oprava poškozených cest konektoru.

_Jiné Kindle

Čtečka nezobrazuje jak má, vynechává místa. Dále se domluvit se zákaznicí/Jardou.
Popis opravy: Vráceno bez opravy.

_Jiné Kindle

Čtečka nebyla delší dob používána. Nabíjí se, ovšem po připojení k PC nekomunikuje, PC čtečku nenašel. Nepomohlo ani obnovení továrních dat.
Popis opravy: Oprava poškozených cest systémového konektoru.

_Jiné Kindle

Čtečka stále ukazuje na obrazovce, že se má připojit na nabíječku a nic jiného s ní nejde dělat. Po připojení na pc je možno vidět obsah a indikuje, že je nabitá. Přijato na diagnostiku.
Popis opravy: Diagnostika - zasekly software - resetovani. Baterie a nabijeni v poradku.

_Jiné Kindle

nejde zapnout
Popis opravy: závadu se nepodařilo odstranit - chyba na základové desce

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Kindle v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Kindle do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Kindle

U mobilních telefonů _Jiné Kindle provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Kindle, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Kindle patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Kindle pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Kindle po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Kindle

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Kindle také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Kindle nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Kindle zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info