Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné kazam trooper2 6.0 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné kazam trooper2 6.0:

_Jiné kazam trooper2 6.0

po zapnutí se nerozběhne, svítí pouze vstupní obrazovka (vykřičník), závada vznikla pravděpodobně vymazáním některé složky OS telefonu
Popis opravy: Dobrý den, pokud nepomůže hard reset, tak jedině přehrát SW, problém je v tom, že na tento typ telefonu se špatně shání SW, který bohužel nemáme.

_Jiné kazam trooper2 6.0

telefon je zablokovaný
Popis opravy: diagnostika - telefon není blokovaný ale má zbořený software (neustále vyskakují chybové hlášky přes které se nejde dostat). Pro tento telefon software nemáme (pokus o nahrání ruské verze SW - telefon funguje ale pouze s anglickým a ruským jazykem)

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné kazam trooper2 6.0 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné kazam trooper2 6.0 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné kazam trooper2 6.0

U mobilních telefonů _Jiné kazam trooper2 6.0 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné kazam trooper2 6.0, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné kazam trooper2 6.0 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné kazam trooper2 6.0 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné kazam trooper2 6.0 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné kazam trooper2 6.0

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné kazam trooper2 6.0 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné kazam trooper2 6.0 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné kazam trooper2 6.0 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info