Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB:

_Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB

Z paměťové karty se ztrácí data, fotky nejdou zobrazit atp...
Popis opravy: Vzhledem k přesažení reklamační lhůty bylo provedeno storno původního dokladu č. 216/50 ze dne 11.1.2017 Storno provedeno dnes 29.10.2017

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB

U mobilních telefonů _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Karta MicroSDHC Kingston 16GB zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info