Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Homtom HT37Pro - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

výměna nabíjecí desky 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Homtom HT37Pro:

_Jiné Homtom HT37Pro

nejde nabíjet
Popis opravy: wf nabíjecí deska. Objednáno z Ebay dodání cca 1.3.2019. výměna nabíjecí desky

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Homtom HT37Pro v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Homtom HT37Pro do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Homtom HT37Pro

U mobilních telefonů _Jiné Homtom HT37Pro provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Homtom HT37Pro, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Homtom HT37Pro patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Homtom HT37Pro pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Homtom HT37Pro po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Homtom HT37Pro

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Homtom HT37Pro také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Homtom HT37Pro nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Homtom HT37Pro zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info