Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné GPS navigace Mio - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Diagnostika 400,- Kč
Výměna konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné GPS navigace Mio :

_Jiné GPS navigace Mio

Dle zákaznice je v konektoru volný kabel. I přes indikaci baterie se GPS nenabila
Popis opravy: Výměna konektoru

_Jiné GPS navigace Mio

zamáčklé tlačítko
Popis opravy: oprava tlačítka. pozor- tlačítko je lepené, doporučuji minimálně dvě hodiny nepoužívat nebo mačkat velmi jemně

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné GPS navigace Mio v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné GPS navigace Mio do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné GPS navigace Mio

U mobilních telefonů _Jiné GPS navigace Mio provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné GPS navigace Mio , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné GPS navigace Mio patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné GPS navigace Mio pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné GPS navigace Mio po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné GPS navigace Mio

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné GPS navigace Mio také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné GPS navigace Mio nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné GPS navigace Mio zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info