Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Google G-2PW4200 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna LCD modulu (cena pouze za práci) 800,- Kč
Diagnostika 200,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Google G-2PW4200:

_Jiné Google G-2PW4200

Telefon nenabijí, nelze zapnout. Cena opravy max. 1000Kč v případě vyšší ceny kontaktovat zákazníka.
Popis opravy: Diagnostika. Nelze spolehlivě a trvale opravit z důvodu vady na základní desce. Oživení baterie, vyčištění konektoru. Konektor v pořádku, telefon má odběr, ale zahřívá se.

_Jiné Google G-2PW4200

Google Pixel 3A Špatně vložen šuplík pro kartu SIM/MMC. Nyní nečte simkarty.
Popis opravy: Odlepení dotykové plochy s LCD, zjištění stavu čtečky SIM - nutná k výměně. Díl není dostupný, objednávala se alternativa a do ní nelze vložit tray. Uvedeno do původního stavu, nelze opravit z důvodu nedostupnosti náhradního dílu.

_Jiné Google G-2PW4200

Výměna LCD panelu
Popis opravy: Výměna LCD modulu (cena pouze za práci), v telefonu nastaveno heslo, nelze kompletně otestovat.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Google G-2PW4200 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Google G-2PW4200 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Google G-2PW4200

U mobilních telefonů _Jiné Google G-2PW4200 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Google G-2PW4200, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Google G-2PW4200 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Google G-2PW4200 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Google G-2PW4200 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Google G-2PW4200

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Google G-2PW4200 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Google G-2PW4200 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Google G-2PW4200 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info