Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Goldfish M800 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Goldfish M800:

_Jiné Goldfish M800

telefon je neustale v režimu handsfree(Nejde reproduktor a microfone) sluchátka jdou bez problemů.
Popis opravy: vydna zakladova deska

_Jiné Goldfish M800

špatný konektor na sluchátka
Popis opravy: konektor je v poradku

_Jiné Goldfish M800

Telefon byl plne funkcni,ale najednou prestal se nabijet,a po uplnem vybiti baterky uz se nezapina.Zadny pad nebo jiny zasah nebyl.Zmeril jsem merakem napeti na kontaktech pred baterkou-nic, asi vadny
Popis opravy: na to nemame dilý

_Jiné Goldfish M800

repro
Popis opravy: nevime jak opravit mozna spatny felx

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Goldfish M800 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Goldfish M800 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Goldfish M800

U mobilních telefonů _Jiné Goldfish M800 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Goldfish M800, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Goldfish M800 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Goldfish M800 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Goldfish M800 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Goldfish M800

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Goldfish M800 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Goldfish M800 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Goldfish M800 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info