Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Garmin nuvi - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna LCD displeje 0,- Kč
Přehrání Software 0,- Kč
Výměna tlačítka 0,- Kč
Čištění a propájení telefonu 0,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Garmin nuvi:

_Jiné Garmin nuvi

Nedobiji, zniceny nabijeci konektor
Popis opravy: se zákazníkem domluvo vrácení navigace ( nelze sehnat náhradní díl)

_Jiné Garmin nuvi

navigace je bez signálu, nevyhledá trasu, případně přestane navigovat. Do této navigace dle zákazníka nejde nahrát žádná aktualizace- hlásí, že není nárok na žádnou aktualizaci
Popis opravy: GPS je mimo záruku, záruka se vztahuje na dobu 24 měsíců od koupi a prodlužuje se o dobu kdy je zboží v reklamaci, i když došlo k výměně jednotky Doporučujeme se obrátit přímo na autorizovaný servis PICODAS

_Jiné Garmin nuvi

po vrácení z reklamace nelze do navigace nahrát mapy- turistické nefungují mapy pro navigaci v autě, po zapnuít se několikrát restartuje a neobjeví se ani základní menuvyřízení. Děkuji Ondřej Šmídek Team Mobilmax
Popis opravy: Výměna přístroje, Mapy ČR byly přeregistrovány na nový přístroj viz protkol TEKL 113694 Picodas

_Jiné Garmin nuvi

pokud se gps používá za teplého počasí, kdy je navigace vystavena na sluníčku, tak se zasekne, nelze používat. Za chladnějšího počasí, nebo v noci navigace funguje normálně. Při provozu se zahřívá.
Popis opravy: Záručním servisem byla provedena výměna přístroje, přeregis trovány mapy, a lifetime. protokol picodas 112915

_Jiné Garmin nuvi

prasklé sklíčko displeje
Popis opravy: výměna touch screenu

_Jiné Garmin nuvi

nahrát mapy za cenu paměťové karty
Popis opravy: msapové podklady nelze sehnat bezplatně

_Jiné Garmin nuvi

při poravě byla domluvena cena za opravu 1000 kč, pod podmínkou, že bude provedena aktualitzace map. Aktualizace nebyla provedena, testováno na cestě do Olomouce.
Popis opravy: firmware byl aktualizovan ale mapy si pani musi koupit

_Jiné Garmin nuvi

Po zapnutí navigace zasekne,aktualizace pokud bude možná
Popis opravy: vymena LCD a dotyku

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Garmin nuvi v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Garmin nuvi do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Garmin nuvi

U mobilních telefonů _Jiné Garmin nuvi provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Garmin nuvi, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Garmin nuvi patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Garmin nuvi pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Garmin nuvi po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Garmin nuvi

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Garmin nuvi také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Garmin nuvi nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Garmin nuvi zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info