Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Elephone P8000 - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Výměna konektoru 500,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Elephone P8000:

_Jiné Elephone P8000

Vypnul jsem mobil a po krátké době jsem ho zapnul a už mi to hlasilo že mám vybitý mobil z 80% to kleslo na 1%.Už ho mám 2 dny na nabiječce a je nabity jen na 26% na víc % se nenabije
Popis opravy: Dobrý den, může jít o vadu konektoru, baterie nebo základní desky. Pokud by šlo o nabíjecí konektor, cena je 500kč, v případě vady baterie nebo desky Vám bohužel nepomůžeme, jelikož nemáme skladem náhradní díly.

_Jiné Elephone P8000

Nejde zapnout
Popis opravy: Účtovaná diagnostika 200,-kč.

Do telefonu bylo před naším zásahem neodborně zasaženo. Na základní desce je vylomený konektor pro připojení baterie. Závadu se dá vyřešit jedině výměnou základní desky. Základní desku nedokážeme sehnat.

_Jiné Elephone P8000

Telefon nevyzvání ani nepřehrává media (kovové špony)
Popis opravy: Výměna reproduktoru

_Jiné Elephone P8000

Tel. byl vybitý, zákazník ho připojil na autonabíječku, následně zjistil, že telefon již nejde zapnout.
Popis opravy: poškozená deska, neřešitelné.

_Jiné Elephone P8000

Nejde nabíjet, myslím že je rozbitý konektor USB
Popis opravy: výměna konektoru 500kč

_Jiné Elephone P8000

nejde zapnout, nabíjí pouze v jedné poloze
Popis opravy: Výměna konektoru

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Elephone P8000 v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Elephone P8000 do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Elephone P8000

U mobilních telefonů _Jiné Elephone P8000 provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Elephone P8000, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Elephone P8000 patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Elephone P8000 pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Elephone P8000 po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Elephone P8000

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Elephone P8000 také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Elephone P8000 nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Elephone P8000 zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info