Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Dynavix Nano - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Dynavix Nano:

_Jiné Dynavix Nano

nefunkční reproduktory
Popis opravy: můžeme zkusit do 800Kč, při neúspěchu 200Kč diagnostika

_Jiné Dynavix Nano

u gps navigace nefunguje reproduktor, původně šel slabě, poté normálně, nyní vůbec
Popis opravy: Výměna reproduktoru.

_Jiné Dynavix Nano

Do čtečky paměťových karet byla vložena karta micro SD opačně
Popis opravy: vymena ctecky sd karty (nevim jak vyzkouset funkcnost, prosim at si zakaznik otestuje na obchode)

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Dynavix Nano v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Dynavix Nano do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Dynavix Nano

U mobilních telefonů _Jiné Dynavix Nano provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Dynavix Nano, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Dynavix Nano patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Dynavix Nano pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Dynavix Nano po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Dynavix Nano

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Dynavix Nano také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Dynavix Nano nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Dynavix Nano zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info