Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Dynavix Atto - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů


Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Dynavix Atto:

_Jiné Dynavix Atto

nechyta gps(flash)
Popis opravy: neumíme opravit, zaslat na servis dynavix

_Jiné Dynavix Atto

Při spuštění Gps navigace napíše Eror,nenačte mapy a vrátí se zpět do menu
Popis opravy: výměna paměťové karty

_Jiné Dynavix Atto

U navigace rezonuje(škrčí) halsitý reproduktor,někdy se závada projeví až po několika minutách
Popis opravy: Výměna přístroje za 0000898A8B0444 e.č. 1-13-14374 nahrán nejnovějíší software Dynavix 8 ver.3.2.3

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Dynavix Atto v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Dynavix Atto do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Dynavix Atto

U mobilních telefonů _Jiné Dynavix Atto provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Dynavix Atto, jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Dynavix Atto patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Dynavix Atto pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Dynavix Atto po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Dynavix Atto

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Dynavix Atto také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Dynavix Atto nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Dynavix Atto zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info