Mobilmax.cz
prodej telefonů a příslušenství
Odblok.cz
Servis mobilních telefonů
Mojerc.cz
Prodej a servis RC modelů
Smsky.cz
Odesílání SMS zpráv zdarma

_Jiné Doro - odblokování, opravy a servis mobilů

Ceník servisních zásahů

Oprava středového tlačítka. 300,- Kč

Naposledy řešené závady mobilního telefonu _Jiné Doro :

_Jiné Doro

Model: DSB-0090 (8040). Telefon nečte MMC a nefunguje středové tlačítko. Přijato na diagnostiku, nemožnost však sehnání náhradních dílů.
Popis opravy: Oprava středového tlačítka. Čtečku SD karet nelze opravit, je mechanicky poškozená i s dosedací plochou, výměna by nepomohla.

_Jiné Doro

Na žádost zákazníka výměnit baterii
Popis opravy: Výměna baterie za baterii BL-5C.

_Jiné Doro

Telefon se sám vypíná.
Popis opravy:

_Jiné Doro

Zákazník prosí výměnu baterie.
Popis opravy: Provedena výměna baterie.

Nabízíme vám servis mobilních telefonů _Jiné Doro v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny. Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů _Jiné Doro do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů _Jiné Doro

U mobilních telefonů _Jiné Doro provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů _Jiné Doro , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. v naší prodejně v Brně na ulici Palackého třída.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu _Jiné Doro patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů _Jiné Doro pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Kromě těchto oprav nabízíme i čištěni mobilu _Jiné Doro po vytopení kapalinou.

Odblokování telefonu _Jiné Doro

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil _Jiné Doro také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší pobočce v Brně i v Hradci Králové. Kromě tohoto typu odblokování mobilů _Jiné Doro nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů _Jiné Doro zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Odkazy na jiné weby: Prodej mobilních telefonů  Prodej RC modelů 

Google PageRank Checker www.webhosting-domeny.info